Husqvarna Automower AM 420 z darmową instalacją ! Dzwoń 792-840-344 !

Kosiarka automatyczna przeznaczona do koszenia większych powierzchni do 2200 m². Dostarczana z modułem Automower® Connect @ HOME oraz rocznym Certyfikatem Antykradzieżowym. W sezonie 2018 montaż przewodów Gratis!

Więcej szczegółów

Husqvarna

9676731-10

Dostępny od ręki

Darmowy transport firmowy do 30km, Odbiór osobisty

10 099,00 zł

OPIS PRODUKTU

Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia wymagających trawników. Przeznaczona do koszenia większych powierzchni do 2200 m², a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 45%. Inteligentna technologia dostosowuje częstotliwość koszenia do prędkości wzrostu trawy, umożliwia punktowe koszenie obszarów z wyższą trawą oraz automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia. Intuicyjne menu z dużym wyświetlaczem umożliwia ustawienie czasu koszenia kiedy tylko sobie tego życzysz. Obudowa w kolorze białym dostępna jako opcja.

Tylko teraz moduł Automower® Connect @ HOME gratis. Roczna gwarancja na wypadek kradzieży maszyny. Kupując kosiarkę Automower® w promocji, otrzymasz certyfikat gwarantujący otrzymanie nowej kosiarki Automower® w przypadku kradzieży wcześniej zakupionej maszyny.

DANE TECHNICZNE:

Produktywność
Maks. wydajność pracy 2200 m²
System ładowania Automatyczny
Maks. nachylenie obszaru roboczego 45 % / 24 °
   
Produkt  
Kolor Grafitowy 
Klawiatura 19 klawiszy
Wyświetlacz LCD z menu ustawień
Zegar Tak
Rodzaj uchwytu Wbudowany
Bieżniki kół Wyraźne
   
Moc i ładowanie  
Typ akumulatora Li-ion
Standardowy czas ładowania 55 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu 105 min
Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu  
17 kWh
Pobór mocy podczas koszenia 30 W
   
Silnik i system koszenia  
System koszenia 3 obracające się ostrza
Wysokość koszenia, min.-maks. 20 - 60 mm
Szerokość robocza 24 cm
   
Dane na temat mocy akustycznej i hałasu  
Poziom hałasu zmierzony 57 dB(A)
   
Bezpieczeństwo i ochrona  
Alarm Głośny
Kod PIN Tak
Blokada instalacji Tak
Blokada ustawień Tak
Czujnik podnoszenia Tak
Czujnik przechyłu Tak
   
Osprzęt instalacyjny  
Przewód pętlowy 0 m
Klamry 0 szt.
Dodatkowe noże 9 szt
   
Wymiary ogólne  
Rozmiar produktu, Dł x Szer x Wys 720 x 560 x 310 mm
Ciężar 11,5 kg

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewielkie, ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.
 • Zegar pogodowy dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower® maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.
 • Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel.
 • Husqvarna Automower® za każdym razem tnie tylko niewielkie źdźbła trawy. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik. Wyposażona w ostre jak brzytwa ostrza montowane na solidnej obracającej się tarcza. Zapewnia to sprawne działanie i bardzo niskie zużycie energii.
 • Kiedy kosiarka Automower® potrzebuje więcej mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.
 • Skuteczny system wymagający kodu PIN stanowi dodatkowe zabezpieczenie kosiarki Automower®.
 • Dzięki napędowi elektrycznemu, kosiarka Automower® nie wytwarza szkodliwych spalin.
 • Alarm zabezpieczający przed kradzieżą daje kosiarce maksymalną ochronę, uruchamiając się zgodnie z ustawieniami użytkownika.
 • Panel kontrolny kosiarki umożliwia jej dostosowanie do wielu różnych typów ogrodów oraz wprowadzenie własnych ustawień.
 • To, czy Automower® ma pracować non-stop 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od Ciebie.
 • Wydajne gospodarowanie energią oznacza niewielkie jej zużycie, umożliwiając kosiarce Automower® pracę za niewielki ułamek kosztów użytkowania kosiarek konwencjonalnych.
 • Husqvarna Automower® automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.
 • Kosiarka Automower® może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.
 • Specjalny tryb szybkiego koszenia ograniczonej przestrzeni dłuższej trawy. Jest to szczególnie użyteczne w obszarach znajdujących się np. pod meblami ogrodowymi gdy te zostają usunięte. Ustaw kosiarkę w wybranym obszarze i wybierz tryb cięcia miejscu (Spot cutting). Kosiarka będzie poruszać się po ciasnej spirali, a po zakończeniu cięcia w miejscu powróci do trybu automatycznego.
 • Wysokość koszenia może być szybko ustawiona poprzez elektrycznie sterowaną regulację wysokości koszenia, łatwo dostępną w głównym menu.
 • W razie uniesienia kosiarki Automower® bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się z dala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower® napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.
 • Przewód doprowadzający ułatwia kosiarce odnajdywanie drogi do stacji ładującej, co skraca czas szukania stacji, zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie.
 • Duże bieżniki kół zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach. Kosiarka poradzi sobie z pochyłościami do 45%.

 

 Warunki gwarancji:
- 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
- 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym

Zdjęcia mogą nie prezentować stanu faktycznego a przedstawiać jedynie daną cechę urządzenia. Więcej informacji na stronie producenta

Copyright © 2018 Husqvarna AB (publ). Wszelkie prawa zastrzeżone.
Husqvarna, AUTOMOWER® oraz inne oznaczenia produktów oraz ich funkcji stanowią znaki towarowe Husqvarna Group.

Produkty powiązane

Masz pytania dotyczące produktu? Wypełnij poniższy formularz.Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.

5 innych produktów w tej samej kategorii:

zobacz wszystkie promocje w sklepie

Bestsellery

Promocje