Husqvarna Automower AM 420 + Moduł Automower® Connect + 20 Rat x 0%

Kosiarka automatyczna przeznaczona do koszenia większych powierzchni do 2200 m². Dostarczana z modułem Automower® Connect oraz rocznym Certyfikatem Antykradzieżowym. Dostępna w systemie ratalnym 20 x 0%.

Więcej szczegółów

Husqvarna

9676224-10

Na magazynie Ostatnie egzemplarze!

Odbiór osobisty

Promocja!

10 069,00 zł

9 599,00 zł

oszczędzasz 470,00 zł

OPIS PRODUKTU

Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia wymagających trawników. Przeznaczona do koszenia większych powierzchni do 2200 m², a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 45%. Inteligentna technologia dostosowuje częstotliwość koszenia do prędkości wzrostu trawy, umozliwia punktowe koszenie obszarów z wższą trawą oraz automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia. Intuicyjne menu z dużym wyświetlaczem umożliwia ustawienie czasu koszenia kiedy tylko sobie tego życzysz. Obudowa w kolorze białym dostepna jako opcja.

Tylko teraz moduł Automower® Connect gratis. Roczna gwarancja na wypadek kradzieży maszyny. Kupując kosiarkę Automower® w promocji, otrzymasz certyfikat gwarantujący otrzymanie nowej kosiarki Automower® w przypadku kradzieży wcześniej zakupionej maszyny.

DANE TECHNICZNE:

Produktywność
Maks. wydajność pracy 2200 m²
System ładowania Automatyczny
Maks. nachylenie obszaru roboczego 45 % / 24 °
   
Produkt  
Kolor Grafitowy 
Klawiatura 19 klawiszy
Wyświetlacz LCD z menu ustawień
Zegar Tak
Rodzaj uchwytu Wbudowany
Bieżniki kół Wyraźne
   
Moc i ładowanie  
Typ akumulatora Li-ion
Standardowy czas ładowania 55 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu 105 min
Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu  
17 kWh
Pobór mocy podczas koszenia 30 W
   
Silnik i system koszenia  
System koszenia 3 obracające się ostrza
Wysokość koszenia, min.-maks. 20 - 60 mm
Szerokość robocza 24 cm
   
Dane na temat mocy akustycznej i hałasu  
Poziom hałasu zmierzony 57 dB(A)
   
Bezpieczeństwo i ochrona  
Alarm Głośny
Kod PIN Tak
Blokada instalacji Tak
Blokada ustawień Tak
Czujnik podnoszenia Tak
Czujnik przechyłu Tak
   
Osprzęt instalacyjny  
Przewód pętlowy 0 m
Klamry 0 szt.
Dodatkowe noże 9 szt
   
Wymiary ogólne  
Rozmiar produktu, DłxSzerxWys 720x560x310 mm
Ciężar 11,5 kg

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewelkie, ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.
 • Zegar pogodowy dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower® maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.
 • Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel.
 • Husqvarna Automower® za każdym razem tnie tylko niewelkie źdźbła trawy. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik. Wyposażona w ostre jak brzytwa ostrza montowane na solidnej obracającej się tarcza. Zapewnia to sprawne działanie i bardzo niskie zużycie energii.
 • Kiedy kosiarka Automower® potrzebuje więcej mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.
 • Skuteczny system wymagający kodu PIN stanowi dodatkowe zabezpieczenie kosiarki Automower®.
 • Dzięki napędowi elektrycznemu, kosiarka Automower® nie wytwarza szkodliwych spalin.
 • Alarm zabezpieczający przed kradzieżą daje kosiarce maksymalną ochronę, uruchamiąjąc się zgodnie z ustawieniani użytkownika.
 • Panel kontrolny kosiarki umożliwia jej dostosowanie do wielu różnych typów ogrodów oraz wprowadzenie własnych ustawień.
 • To, czy Automower® ma pracować non-stop 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od Ciebie.
 • Wydajne gospodarowanie energią oznacza niewielkie jej zużycie, umożliwiając kosiarce Automower® pracę za niewielki ułamek kosztów użytkowania kosiarek konwencjonalnych.
 • Husqvarna Automower® automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.
 • Kosiarka Automower® może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.
 • Specjalny tryb szybkiego koszenia ograniczonej przestrzeni dłuższej trawy. Jest to szczególnie użyteczne w obszarach znajdujących się np. pod meblami ogrodowymi gdy te zostają usunięte. Ustaw kosiarkę w wybranym obszarze i wybierz tryb cięcia miejscu (Spot cutting). Kosiarka będzie po cisnej spirali, a po zakończeniu cięcia w miejscu powróci do trybu atomatycznego.
 • Wysokośc koszenia może być szybko ustawiona poprzez elektrycznie sterowaną regulację wysokości koszenia, łatwo dostępną w głównym menu.
 • W razie uniesienia kosiarki Automower® bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się zdala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower® napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.
 • Przewód doprowadzający ułatwia kosiarce odnajdywanie drogi do stacji ładującej, co skraca czas szukania stacji, zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie.
 • Duże bieżniki kół zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach. Kosiarka poradzi sobie z pochyłościami do 45%.

 

 Warunki gwarancji:
- 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
- 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym

Zdjęcia mogą nie prezentować stanu faktycznego a przedstawiać jedynie daną cechę urządzenia. Więcej informacji na stronie producenta

Copyright © 2017 Husqvarna AB (publ). Wszelkie prawa zastrzeżone.
Husqvarna, AUTOMOWER® oraz inne oznaczenia produktów oraz ich funkcji stanowią znaki towarowe Husqvarna Group.

Produkty powiązane

Masz pytania dotyczące produktu? Wypełnij poniższy formularz.Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.

3 inne produkty w tej samej kategorii:

zobacz wszystkie promocje w sklepie

Bestsellery

Promocje