Husqvarna Automower® 420 kosiarka automatyczna 967673110 + podkaszarka 115iL z baterią BLi20 i ładowarką QC80

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower® 420 z modułem Automower® Connect@Home do trawników o powierzchni 2200 m². Dostarczana z podkaszarką akumulatorową Husqvarna 115iL, baterią BLi20 i ładowarką QC80. Pomiar, projekt instalacji, maszynowy podpowierzchniowy montaż przewodów, programowanie urządzenia oraz przeszkolenie z obsługi. Więcej informacji pod numerem telefonu 792-840-344.

Więcej szczegółów

Husqvarna

967673110

Na magazynie. Produkt z darmową dostawą

Kurier, Kurier Pobranie, Odbiór osobisty

10 299,00 zł

9 799,00 zł

oszczędzasz 500,00 zł

Wyprzedaż!

OPIS PRODUKTU

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower® 420 z modułem Automower® Connect@Home do trawników o powierzchni 2200 m². Dostarczana z podkaszarką akumulatorową Husqvarna 115iL, baterią BLi20 i ładowarką QC80. Pomiar, projekt instalacji, maszynowy podpowierzchniowy montaż przewodów, programowanie urządzenia oraz przeszkolenie z obsługi. Więcej informacji pod numerem telefonu 792-840-344.

Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia wymagających trawników. Przeznaczona do koszenia większych powierzchni do 2200 m², a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 45%. Inteligentna technologia dostosowuje częstotliwość koszenia do prędkości wzrostu trawy, umożliwia punktowe koszenie obszarów z wższą trawą oraz automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia. Intuicyjne menu z dużym wyświetlaczem umożliwia ustawienie czasu koszenia kiedy tylko sobie tego życzysz. Obudowa w kolorze białym dostepna jako opcja.

Przy zakupie kosiarki automatycznej otrzymasz roczny Certyfikat Antykradzieżowy gwarantujący otrzymanie nowej kosiarki Automower® w przypadku kradzieży wcześniej zakupionej maszyny.

Kliknij w link aby dowiedzieć się więcej na temat podkaszarki Husqvarna 115iL: KARTA PRODUKTU 115IL

DANE TECHNICZNE:

Produktywność

Maksymalna wydajność pracy

2200 m² ± 20 %

Wydajność na godzinę

92 m²

Maksymalny dobowy czas pracy

24 h

System nawigacji

Nieregularny

Ilość punktów wyjściowych

5

Maksymalne nachylenie obszaru roboczego

45 % / 24 °

Maksymalne nachylenie na krawędziach

15 % / 8,5 °

System koszenia

3 obracające się ostrza

Wysokość koszenia, min. - maks.

20 - 60 mm

Szerokość robocza

24 cm

Regulacja wysokości koszenia

Elektryczna

Minimalna szerokość przejścia między przewodami ograniczającymi

60 cm

Automatyczna obsługa przejść

Tak

Moc i ładowanie

Typ akumulatora

Li-ion

Pojemność akumulatora

3,2 Ah

Napięcie akumulatora

18 V

Prąd ładowania

2,2 A

System ładowania

Automatyczny

System wykrywania stacji ładującej

4 sposoby

Liczba przewodów doprowadzających

2

Standardowy czas ładowania

55 min

Standardowy czas koszenia

105 min

Średnie miesięczne zużycie energii

19 kWh

Pobór mocy podczas koszenia

30 W

Dane na temat mocy akustycznej i hałasu

Poziom hałasu zmierzony

56 dB(A)

Produkt

Materiał obudowy

Polipropylen

Kolor

Grafitowy

Klawiatura

19 klawiszy

Wyświetlacz

Wyświetlacz LCD z menu ustawień

Zegar

Tak

Rodzaj uchwytu

Wbudowany

Bieżniki kół

Wyraźne

Możliwość aktualizacji oprogramowania

Tak

Silnik napędowy bezszczotkowy

Napęd Ultrasilent, prąd stały

Silnik noży bezszczotkowy

Silnik 3-fazowy, elektryczny

Dodatkowe noże ze śrubami

9 sztuk

Wymiary ogólne

Rozmiar produktu, dł. x szer. x wys.

720 x 560 x 310 mm

Ciężar

11,5 kg

Wyposażenie

Podświetlany wyświetlacz

Tak

Profile

Tak

Koszenie punktowe

Tak

Czujnik ultradźwiękowy

Nie

Czujnik wzrostu trawy

Tak

Bezpieczeństwo i ochrona

System GPS śledzący skradzioną maszynę

Opcja

Alarm antykradzieżowy

Tak, głośny

Blokada z kodem PIN

Tak

Blokada instalacji

Tak

Blokada ustawień

Tak

Czujnik podnoszenia

Tak

Czujnik przechyłu

Tak

Akcesoria

Automower® Connect (GSM)

Opcja

Automower® Connect @ Home (Bluetooth)

Tak

Nawigacja z wykorzystaniem GPS

Opcja

Reflektory przednie

Nie

Osłona stacji ładującej

Opcja, 585019401

Zestaw do terenów nierównych

Opcja, 581889701

Miękka torba transportowa

Opcja, 522916701

Wieszak

Opcja, 585019701

Szczotki do kół

Opcja, 587235701

Wymienna, kolorowa obudowa

Opcja, 580965602

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Moduł komunikacji Automower® Connect @ HOME, zapewnia pełną kontrolę nad kosiarką bezpośrednio w smartfonie. Możesz łatwo wysyłać polecenia uruchamiania, zatrzymywania i parkowania, sprawdzania i dostosowywania ustawień. Komunikacja Bluetooth® o zasięgu do 10 metrów. W standardzie we wszystkich modelach z serii 300 i 400 produkowanych od 2018 r.

 • Dzięki napędowi elektrycznemu, kosiarka Automower® nie wytwarza szkodliwych spalin.

 • Wydajne gospodarowanie energią oznacza niewielkie jej zużycie umożliwia kosiarce Automower® pracę za niewielki ułamek kosztów użytkowania kosiarek konwencjonalnych.

 • Kiedy kosiarka Automower® potrzebuje więcej mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.

 • Przewody doprowadzające ułatwiają kosiarce odnajdywanie drogi do stacji ładującej, co skraca czas szukania stacji, zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie.

 • Elastyczne umieszczenie stacji ładującej w ogrodzie upraszcza instalację i zapewnia niezawodne dokowanie za każdym razem.

 • Panel kontrolny obsługiwany jest za pomocą wysokiej rozdzielczości, średniej wielkości wyświetlacza z graficzną strukturą menu. Łatwy w użyciu dzięki intuicyjnym ustawieniom. Umożliwia zindywidualizowane zaprogramowanie kosiarki do pracy w ogrodach o zróżnicowanym charakterze. To, czy Automower® ma pracować non-stop 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od Ciebie.

 • Kosiarka Automower® może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.

 • Zegar pogodowy dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower® maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.  

 • Husqvarna Automower® automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.

 • Duże bieżniki kół zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach. Kosiarka poradzi sobie z pochyłościami do 45%.

 • W razie uniesienia kosiarki Automower® bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się z dala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower® napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.

 • Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewielkie, ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.

 • Husqvarna Automower® za każdym razem tnie tylko niewielkie źdźbła trawy. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik. Wyposażona w ostre jak brzytwa ostrza montowane na solidnej obracającej się tarcza. Zapewnia to sprawne działanie i bardzo niskie zużycie energii.

 • Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w pięciu różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego, poza stacją ładującą. Im większa powierzchnia trawnika, tym bardziej przydatne różne punkty rozpoczynania koszenia. Dzięki nawigacji GPS (wybrane modele), punkty rozpoczynania koszenia są ustawiane automatyczne i ręczne ustawienia nie są potrzebne.

 • Automatyczna funkcja koszenia w celu wyrównania różnic wysokości trawy. Czujniki tarczy osłaniającej wykrywają, czy kosiarka wchodzi w obszar o wyższej trawie i przełącza technologię cięcia na systematyczny spiralny wzór.

 • Wysokość koszenia może być szybko ustawiona poprzez elektrycznie sterowaną regulację wysokości koszenia, łatwo dostępną w głównym menu.

 • Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne.

 • Aby pracować cicho i bezproblemowo kosiarka automatycznie wykrywa brak równowagi w systemie tnącym. Brak równowagi może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami.

 • Skuteczny system wymagający kodu PIN stanowi dodatkowe zabezpieczenie kosiarki Automower®.

 • Ochrona przed kradzieżą na wysokim poziomie. Jeśli kosiarka zostanie wyniesiona poza teren pracy, uruchomi się alarm o wysokim poziomie hałasu, który może zostać dezaktywowany tylko za pomocą unikalnego kodu PIN kosiarki.

 • Alarm zabezpieczający przed kradzieżą daje kosiarce maksymalną ochronę, uruchamiając się zgodnie z ustawieniami użytkownika.

Warunki gwarancji:
- 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
- 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym

Zdjęcia mogą nie prezentować stanu faktycznego a przedstawiać jedynie daną cechę urządzenia. Więcej informacji na stronie producenta.

Copyright© 2019 Husqvarna AB (publ). Wszelkie prawa zastrzeżone.
Husqvarna, Automower® oraz inne oznaczenia produktów oraz ich funkcji stanowią znaki towarowe Husqvarna Group.

Produkty powiązane

Instalacja (22 produktów)

Masz pytania dotyczące produktu? Wypełnij poniższy formularz.Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.

7 innych produktów w tej samej kategorii:

zobacz wszystkie promocje w sklepie

Bestsellery

Promocje