Husqvarna Automower AM 315 z darmową instalacją ! Dzwoń 792-840-344 !

Kosiarka automatyczna z modułem Automower® Connect @ HOME przeznaczona do koszenia średnich powierzchni do 1500 m². W sezonie 2018 montaż przewodów Gratis!

Więcej szczegółów

Husqvarna

9676730-10

Dostępny od ręki Ostatnie egzemplarze!

Darmowy transport firmowy do 30km, Odbiór osobisty

8 499,00 zł

OPIS PRODUKTU

Zawansowana 4-kołowa kosiarka do większych i bardziej złożonych trawników. Przeznaczona do koszenia średnich powierzchni do 1500 m², a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 40%. Inteligentna technologia dostosowuje częstotliwość koszenia do prędkości wzrostu trawy, umozliwia punktowe koszenie obszarów z wższą trawą oraz automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia. Intuicyjne menu z dużym wyświetlaczem umożliwia ustawienie czasu koszenia kiedy tylko sobie tego życzysz.Obudowy w różnych kolorach dostępne jako opcje.

Tylko teraz moduł Automower® Connect @ HOME gratis. Roczna gwarancja na wypadek kradzieży maszyny. Kupując kosiarkę Automower® w promocji, otrzymasz certyfikat gwarantujący otrzymanie nowej kosiarki Automower® w przypadku kradzieży wcześniej zakupionej maszyny.

DANE TECHNICZNE:

Produktywność
Maks. wydajność pracy 1500 m²
System ładowania Automatyczny
Maks. nachylenie obszaru roboczego
40 % / 22 °
   
Produkt  
Kolor Grafitowy
Klawiatura 19 klawiszy
Wyświetlacz Wyświetlacz LCD z menu ustawień
Zegar Tak
Rodzaj uchwytu Wbudowany
Bieżniki kół Średnie
   
Moc i ładowanie  
Typ akumulatora Li-ion
Standardowy czas ładowania 60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu 70 min
Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu  
9 kWh
Pobór mocy podczas koszenia 25 W
   
Silnik i system koszenia  
System koszenia 3 obracające się ostrza
Wysokość koszenia, min.-maks. 20 - 60 mm
Szerokość robocza 22 cm
   
Dane na temat mocy akustycznej i hałasu  
Poziom hałasu zmierzony 58 dB(A)
   
Bezpieczeństwo i ochrona  
Alarm Średni
Kod PIN Tak
Blokada instalacji Tak
Blokada ustawień Tak
Czujnik podnoszenia Tak
Czujnik przechyłu Tak
   
Osprzęt instalacyjny  
Przewód pętlowy 0 m
Klamry 0 szt.
Dodatkowe noże 9 szt.
   
Wymiary ogólne  
Rozmiar produktu, Dł x Szer x Wys 630 x 510 x 250 mm
Ciężar 9 kg

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewielkie, ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.
 • Zegar pogodowy dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower® maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.
 • Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel.
 • Husqvarna Automower® za każdym razem tnie tylko niewielkie źdźbła trawy. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik. Wyposażona w ostre jak brzytwa ostrza montowane na solidnej obracającej się tarcza. Zapewnia to sprawne działanie i bardzo niskie zużycie energii.
 • Kiedy kosiarka Automower® potrzebuje więcej mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.
 • Skuteczny system wymagający kodu PIN stanowi dodatkowe zabezpieczenie kosiarki Automower®.
 • Dzięki napędowi elektrycznemu, kosiarka Automower® nie wytwarza szkodliwych spalin.
 • Alarm zabezpieczający przed kradzieżą daje kosiarce maksymalną ochronę, uruchamiając się zgodnie z ustawieniami użytkownika.
 • Panel kontrolny kosiarki umożliwia jej dostosowanie do wielu różnych typów ogrodów oraz wprowadzenie własnych ustawień.
 • To, czy Automower® ma pracować non-stop 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od Ciebie.
 • Wydajne gospodarowanie energią oznacza niewielkie jej zużycie, umożliwiając kosiarce Automower® pracę za niewielki ułamek kosztów użytkowania kosiarek konwencjonalnych.
 • Husqvarna Automower® automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.
 • Kosiarka Automower® może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.
 • Specjalny tryb szybkiego koszenia ograniczonej przestrzeni dłuższej trawy. Jest to szczególnie użyteczne w obszarach znajdujących się np. pod meblami ogrodowymi gdy te zostają usunięte. Ustaw kosiarkę w wybranym obszarze i wybierz tryb cięcia miejscu (Spot cutting). Kosiarka będzie poruszać się po ciasnej spirali, a po zakończeniu cięcia w miejscu powróci do trybu automatycznego.
 • Wysokość koszenia można bez trudu ustawić, obracając duże pokrętło.
 • W razie uniesienia kosiarki Automower® bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się z dala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower® napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.
 • Przewód doprowadzający ułatwia kosiarce odnajdywanie drogi do stacji ładującej, co skraca czas szukania stacji, zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie.
 • Duże bieżniki kół zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach. Kosiarka poradzi sobie z pochyłościami do 40%.

 

 Warunki gwarancji:
- 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
- 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym

Zdjęcia mogą nie prezentować stanu faktycznego a przedstawiać jedynie daną cechę urządzenia. Więcej informacji na stronie producenta

Copyright © 2018 Husqvarna AB (publ). Wszelkie prawa zastrzeżone.
Husqvarna, AUTOMOWER® oraz inne oznaczenia produktów oraz ich funkcji stanowią znaki towarowe Husqvarna Group.

Produkty powiązane

Masz pytania dotyczące produktu? Wypełnij poniższy formularz.Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.

5 innych produktów w tej samej kategorii:

zobacz wszystkie promocje w sklepie

Bestsellery