PIŁY POSUWOWE

Promocje

 • Stiga MPV 520 W traktor ogrodowy z przednim agregatem Briggs & Stratton Vanguard 21
  Stiga MPV 520 W traktor ogrodowy z przednim agregatem Briggs & Stratton Vanguard 21

  Stiga MPV 520 W wyposażona w przedni agregat tnący i zintegrowany kolektor trawy, hydrostatyczną przekładnię, potężny 24 L zbiornik paliwa. Agregat jest wyposażony w 2 noże tnące o całkowitej szerokości roboczej 112 cm. Jest to inteligentne połączenie typu „wszystko w jednym”, które kosi trawę jednocześnie zbierając ścięte źdźbła i pozostałości trawy do kosza.


Liczba produktów 4
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Uchwyt mocujący na śrubę. Beznarzędziowa regulacja stopy za pomocą przycisku. Zabezpieczenie przed pyłem i wilgocią zapewnia dłuższą żywotność. Beztopniowa regulacja częstotliwości skoków i duża prękość cięcia. Uniwersalny uchwyt do wszystkich dostępnych na rynku brzeszczotów.

  kod: JR3050

  712,00 zł
 • Profesjonalna piła szablasta o mocy 1.010W, wyposażona w płynną, elektroniczną regulację obrotów oraz beznarzędziowy, uniwersalny system wymiany brzeszczotów.

  kod: JR3050T

  741,00 zł
 • Beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu. Sprzęgło przeciążeniowe chroniące użytkownika i sygnalizujące uszkodzenie przekładni. Beznarzędziowa regulacja stopy za pomocą przycisku. Bezstopniowa regulacja częstotliwości skoków i 4-stopniowa regulacja ruchu wahadłowego. Uniwersalny uchwyt do...

  kod: JR3060T

  1 019,00 zł
 • Technologia Antywibracyjna - AVT. Elektronika gwarantuje płynną regulację obrotów i obroty constans. Sprzęgło przeciążeniowe chroni użytkownika i sygnalizuje uszkodzenie przekładni. Beznarzędziowa regulacja stopy prowadzącej za pomocą przycisku. Bezstopniowa regulacja częstotliwości skoków i...

  kod: JR3070CT

  1 202,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
zobacz wszystkie promocje w sklepie

Bestsellery

Promocje